Deň poľovníctva a prírody

? Milí spoluobčania, priatelia a predovšetkým naše najmenšie ratolesti, škôlkari, školáci. ?
Srdečne Vás pozývame na pripravované podujatie „Deň poľovníctva a rodiny“, ktoré organizujeme v spolupráci s obcou Veľké Úľany a našimi miestnymi poľovnými združeniami Zlatý bažant Veľké Úľany a Sokol Nové Osady, vrátane susedných poľovných združení – Poľovný spolok pri úseku Hrubá Borša a Jánovce.?

Na čo sa môžete tešiť ? ?
Počas Dňa poľovníctva na Vás čakajú športovo – zábavné aktivity pre deti a dospelých s prírodnou tematikou, ukážka vábenia a napodobňovania zvukov zveri v podaní MAJSTRA SLOVENSKA VO VÁBENÍ ING. ALOJZA KAŠŠÁKA, sokoliarske vystúpenie SOKOLIARSTVA KANÁT.

V neposlednom rade sa na Vás tešia jednotlivé poľovné združenia, ktoré zabezpečia pre súťažiacich ochutnávku kuchárskeho umenia.?

V prípade záujmu o súťažné aktivity je nutné vykonať registráciu súťažných družstiev do 10.00 h v areáli lesoparku podľa pokynov organizátorov.

Samozrejme nezabúdame ani na občerstvenie pre deti a dospelých o ktoré je postarané ???

Kedy a kde sa spolu vidíme ?
22.júna (sobota) – Jazdecký areál vo Veľkých Úľanoch (lesopark) – so začiatkom o 9.00 h

Priatelia, pozvite rodinných príbuzných, kamarátov a známych na prvý ročník ?„DŇA POĽOVNÍCTVA A PRÍRODY“? a príďte si vychutnať príjemnú rodinnú atmosféru.

Tešíme sa na Vás ?

Obec Veľké Úľany, Tím OZ 1051, poľovné združenia Zlatý bažant Veľké Úľany, Sokol Nové Osady, Poľovný spolok pri úseku Hrubá Borša – Jánovce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *